Przejdź do treści

Dzień Sportu

W poniedziałek 22 czerwca oraz we wtorek 23 czerwca, uczniowie klas 4-7 świętowali Dzień Sportu, rywalizując i bawiąc się jednocześnie. Tegorocznym hasłem Dnia Sportu było: Rywalizuję fair-play. Zaangażowanie naszych uczniów cieszyło, a współpraca w zespołach bardzo satysfakcjonowała. Brawa dla Was.